Mgr. Lukáš Binter (lektor lyžování a snowboardingu) je vedoucím lektorem snowboardingu a majitelem vzdělávacího střediska BP SPORT. Lukáš Binter je bývalý reprezentant České republiky a jezdec světového poháru ve snowboardingu. Je držitelem kvalifikace Ústřední lektor snowboardingu, provozuje lyžařskou a snowboardovou školu. Zastupuje český snowboarding na ISK (Internacionales ski – kolloquium). O snowboardingu publikoval v časopise Skimagazín a TVSM. V roce 1999 Lukáš Binter vytvořil první českou publikaci „Snowboarding“ odkaz Grada, která se zabývá výukou snowboardingu. Část knihy o freestylu vytbořil ve spolupráci s Martinem Černíkem. Kniha byla čtyřikrát vydána a stejný autor později vytvořil další metodický materiál „Jak dokonale zvládnout snowboarding“. Celkem zatím bylo prodáno 25 tísic výtisků. Tyto knihy se staly součástí studijních materálů našich kurzů. Lukáš Binter je spoluautorem scénáře prvního českého výukového pořadu zaměřeného na snowboarding. Lukáš Binter vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.

Paed.Dr. Pavel Jarčevský (Ústřední lektor snowboardingu) zastupuje český snowboarding na ISK (Internacionales ski – kolloquium). Je učitelem na Gymnáziu v Jindřichově Hradci, kde se podílí na výuce snowboardingu na lyžařských kurzech. Instruktorské kurzy snowboardingu obohacuje živou hudbou (kytara).

Mgr. Petr Zamrzla se podílí na výuce instruktorů snowboardingu od počátku instruktorských snowboardových kurzů. Je držitelem kvalifikace Ústřední lektor snowboardingu. Také je ředitelem základní školy v Táboře, kde se podílí na výuce snowboardingu na lyžařských kurzech. Petr Zamrzla je bývalý člen Rady Úseku snowboardingu ve Svazy lyžařů České republiky.

Renata Němcová (lektor snowboardingu) se podílí na výuce snowboardingu na lyžařských kurzech školy Heureka.

Mgr. Jaroslav Němec (ústřední lektor snowboardingu) je ředitelem střední školy Heureka v Táboře. Zároveň řídí výuku snowboardingu v lyžařské škole v Táboře.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA KURZŮ PRO INSTRUKTORY SNOWBOARDINGU
Podívejte se na historii snowboardingu