Program kurzu

Program kurzu pro budoucí instruktory sebeobrany je zaměřen na oblasti: Historie a současnost, druhy a formy sebeobrany, materiální vybavení, osobnost instruktora, metodika a technika sebeobrany, věkové zvláštnosti, bezpečnost a prevence v různorodých prostředích.
Více informací o vzdělávacím programu instruktor sebeobrany najdete v odkaze:
Podrobnější informace o programu Kurzu instruktora sebeobrany

Využití licence instruktora sebeobrany

Výstup nabízeného kurzu: Licence Instruktor sebeobrany BP SPORT, kterou lze využít v rámci školské, zájmové a komerční organizace (platnost osvědčení je časově neomezená).
Pedagogickým pracovníkům na základě úspěšného absolvování uvedeného kurzu vydáváme akreditované osvědčení v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT (platnost osvědčení je časově neomezená). S licencí Instruktor sebeobrany lze vyučovat po dovršení 18 let a využití ve věku 15 – 17 let se podléhá zvláštním pravidlům, která jsou vysvětlena v dalších informacích – níže. Účast na kurzu není jiným způsobem limitována.

Dosažená formální odbornost vzdělávacího střediska: Naše vzdělávací středisko je držitelem akreditace Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.

Podmínky pro účast

S licencí instruktor sebeobrany lze vyučovat po dovršení 18 let. Využití licence instruktor sebeobrany ve věku 15 – 17 let a další zásady pro účast jsou v odkaze:
Podrobnější informace o podmínkách účasti na kurzu instruktora sebeobrany

Termíny

Termín a místo konání I.: 3. –   4.11.2018  a  17. – 18.11.2018 v Praze.
– jedná se o jeden kurz – 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových učebních bloků.
Pokud Vám nevyhovují uvedené termíny (případně nejsou uvedena přesná data), tak nám prosím napište e-mailovou zprávu o Vašem předběžném zájmu. Budeme Vás informovat ihned po vypsání dalšího termínu.
Nemáme konečný termín možnosti podání přihlášek. Po obsazení kurzu instruktora sebeobrany se přijímání přihlášek ukončí. Je velmi těžké odhadnout, kdy se školení s největší pravděpodobností obsadí.

Cena

Cena kurzu: 4400 Kč (cena zahrnuje účastnický poplatek a studijní materiál)

Lektoři

V našem týmu akreditovaných lektorů, metodiků, garantů jsou zkušení instruktoři i cvičitelé s dlouhou i úspěšnou praxí v oblasti vedení lekcí pro běžnou veřejnost. Vzhledem k širokému vzdělání a mnoha zkušenostem v této oblasti je přístup našich lektorů k tréninku svěřenců velmi komplexní.
Informace o lektorech jsou v odkazech:
Stálý lektor sebeobrany Mgr. Jindřich Petřík
Stálý lektor sebeobrany Mgr. Tomáš Tesař
Stálý lektor sebeobrany Pavel Michale

Přihlášky

Pro přihlášení na kurz vyplňte on-line přihlášku
Nejjednodušší způsob jak se přihlásit k jednotlivým kurzům.

nebo zasláním vyplněného formuláře přihlášky e-mailem na adresu kurzinstruktor@gmail.com – přihláška ke stažení zde
Na přihlášce nemusí být razítko vysílající organizace, takže ji lze zaslat e-mailem.
Pokud se zájemce přihlašuje samostatně (bez vysílající organizace), tak se data o vysílající organizaci neuvádějí.
Na základě přihlášky vám budou s přiměřeným časovým předstihem před kurzem pro instruktory sebeobrany zaslány pokyny k nástupu a podrobnější informace o kurzu.

Kontakt a informace

Informace o přihláškách a fakturaci – Tel. +420 608 780 870, e-mail: kurzinstruktor@gmail.com

Informace o organizaci a další: – Tel. +420 420 608 780 870 (776 175 167), e-mail: kurzinstruktor@gmail.com

Kontakt na ředitele a jednatele vzdělávacího zařízení: Mgr. Lukáš Binter

Kurzy BP SPORTU jsou také prezentovány na www.eu-dat.cz – databáze vzdělávání Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a na webu www.edu.cz – „Školském vzdělávacím a informačním portále“ Ústavu pro informace ve vzdělávání – zařízení Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy (při změně struktury stránek, lze nejrychleji nalézt přes „Vyhledávání“ pod pojmem „SPORT BP“ nebo „Binter“).

Jiná školení pro budoucí sportovní instruktory

Do nabídky sportů pro příznivce hor a skal máme zařazené kurzy pro budoucí instruktory lyžování, snowboardingu, skalního lezení a pro lezce, kteří raději provozují svůj sport pod střechou, nabízme kurz instruktora  lezení na umělé stěně.
Pro vyznavače sportovní turistiky školíme budoucí instruktory  kolečkového bruslení, vodní turistiky a cykloturistiky.
Pořádáme i kurzy, které jsou více oblíbeny zástupci něžného pohlaví, jako je kurz instruktorů  powerjógy, pilates a aerobiku.