Lektoři kurzů pro instruktory lyžování

Mgr. Lukáš Binter (lektor lyžování a snowboardingu) je  majitelem vzdělávacího střediska BP SPORT a držitelem kvalifikace Cvičitel lyžování a Instruktor lyžování. Lukáš Binter vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Zastupuje české lyžování na ISK (Internacionales ski – kolloquium). Provozuje lyžařskou a snowboardovou školu. Lukáš Binter je bývalý reprezentant České republiky a jezdec světového poháru ve snowboardingu. O snowboardingu publikoval v časopise Skimagazín a TVSM. V roce 1999 Lukáš Binter vytvořil první českou publikaci „Snowboarding“ odkaz Grada, která se zabývá výukou snowboardingu. Část knihy o freestylu vytbořil ve spolupráci s Martinem Černíkem. Kniha byla čtyřikrát vydána a stejný autor později vytvořil další metodický materiál „Jak dokonale zvládnout snowboarding“. Celkem zatím bylo prodáno 25 tísic výtisků.

Metodikem lektorského týmu je Mgr. Arnošt Binter (lektor lyžování). V současné době působí jako předseda komise lyžování České obce sokolské a člen komise INTERSKI ČR. Aktivně se podílí na přípravě lyžařských instruktorů jako lektor a vedoucí kurzů. Je mimo jiné spoluautorem metodického materiálu o oblasti lyžování.
Mgr. Libor Binter (lektor lyžování) se podílí na výuce instruktorů lyžování řadu let. Je držitelem kvalifikace Učitel lyžování, Cvičitel lyžování a Instruktor lyžování. Provozuje sportovní obchod s lyžařským vybavením a půjčovnu lyží. Zkušenosti ze sjezdového lyžování také získal jako trenér při závodní činnosti své dcery, která byla členkou juniorského reprezentačního týmu. Zastupuje české lyžování na ISK (Internacionales ski – kolloquium).

Mgr. Jaroslav Němec (lektor lyžování) je ředitelem střední školy Heureka v Táboře, kde se podílí na výuce lyžování na lyžařských kurzech. Je držitelem kvalifikace Učitel lyžování, Cvičitel lyžování a Instruktor lyžování. Zároveň provozuje lyžařskou školu Heureka. Podílí se na výuce instruktorů lyžování řadu let.

Mgr. Jiří Strážnický (lektor lyžování) je učitelem na střední průmyslové škole v Táboře. Je lektor lyžování s bohatými zkušenostmi v přípravě lyžařských instruktorů.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA KURZŮ PRO INSTRUKTORY LYŽOVÁNÍ
P
odívejte se na historii lyžování