Výstup kurzu

Osvědčení o absolvování, učitelé TV, kteří absolvovali kurz, získají průkaz Instruktora lyžování, jinak není možné na tomto kurzu získat licenci. Účast na praktické a teoretické čáti zaměřené na snowboarding není povinná.

Program kurzu

Obsahová a organizační příprava LVVZ, aktuální metody výukového procesu lyžování, různé formy carvingu, technicka běhu na lyžích, klasika, bruslení, bezpečnostní prvky lyžařské a snowboardové výzbroje a výstroje, použití videokamery na LVVZ.
Praktická část – praktická instruktáž v lyžování a snowboardingu. (snowblady). Ve vyhrazených časech budou k dispozici testovací lyže.

Lektor: Ústřední lektoři
Místo konání: Pec pod Sněžkou
Cena: 4270,- Kč
Termíny konání: 11. – 15.12.2020, 4. – 8.1.2021, 21. – 25.3.2021 (tyto termíny jsou na výběr) Cena zahrnuje ubytování , stravování (snídaně, oběd, večeře), poplatek MÚ, studijní publikaci a videokazetu a organizační poplatek. Úvodní den kurzu se začíná v podvečer a poslední den končí snídaní. Případně lze z kurzu odjet předposlední den po 16 hodině.

Přihlášky:

Pro přihlášení na kurz vyplňte on-line přihlášku
Nejjednodušší způsob jak se přihlásit k jednotlivým kurzům.

nebo zasláním vyplněného formuláře přihlášky e-mailem na adresu kurzinstruktor@gmail.com – přihláška ke stažení zde
Na přihlášce nemusí být razítko vysílající organizace, takže ji lze zaslat e-mailem.
Pokud se zájemce přihlašuje samostatně (bez vysílající organizace), tak se data o vysílající organizaci neuvádějí.
Na základě přihlášky vám budou s přiměřeným časovým předstihem před kurzem zaslány pokyny k nástupu a podrobnější informace o kurzu.

Kontakt a informace:

Další informace o našich kurzech a dalších akcích lze získat na telefonu +420 608780870 (776175167)a e-mailu kurzinstruktor@gmail.com